Zaznacz stronę

O nas

 

 

Biuro Analityczno Detektywistyczne

wykonuje czynności, które z różnych powodów nie mogą być przeprowadzone i rozwiązane przez Policję, Sąd lub Prokuraturę. Przede wszystkim chodzi tu o sprawy cywilne, rozwodowe, wyłudzenia, oszustwa  bądź inne sprawy w przypadku, których mamy tylko podejrzenia co do nieuczciwości. Często wobec niewystarczających dowodów policja nie ma podstaw, żeby zająć się sprawą lub postępowanie zostaje umorzone z powodu wyczerpania dalszych możliwości wykrywczych.  Często też prowadzenie postępowania nie jest w ich kompetencji.

W takich przypadkach należy zwrócić się do kogoś, kto posiada licencję oraz wpis do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych, bo tylko on może wykonywać czynności detektywistyczne. Osoba bez tych uprawnień może narazić na odpowiedzialność karną, a jej działania mogą przynieść odwrotny efekt i postawić w trudnej sytuacji.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami ponieważ taka licencja daje prawo do zdobywania i przechowywania informacji o osobach trzecich bez ich wiedzy. Tak pozyskane informacje mogą zostać użyte jako dowody w przewodach sądowych.

Prywatny detektyw to ktoś, kto zagłębia się w różne sfery, odkrywa fakty i analizuje informacje dotyczące kwestii prawnych, finansowych i osobistych. Prowadzi obserwację, wykonuje dokumentację fotograficzną, sporządza rzetelne, obiektywne sprawozdania.

Prywatny detektyw to nie tylko praca, ale w pewnym sensie styl życia, ponieważ swoje życie dostosowujemy do prowadzonych czynności, często wymagających stałego nadzoru. Poświęcamy się analizowaniu zawiłych spraw i układaniu ich w całość, których rozwiązanie daje niewiarygodną satysfakcję. To nie tylko zawód, ale również pasja, do której trzeba mieć odpowiednie predyspozycje. Prywatnego detektywa musi cechować wyjątkowa determinacja i kreatywne, nieszablonowe myślenie, ponieważ często rozwiązanie sprawy nie jest tak oczywiste jak się na początku wydaje, a wręcz może zaskoczyć.  

Biuro Analityczno-Detektywistyczne cechuje się nie tylko profesjonalizmem w zakresie wykonywanych usług detektywistycznych, ale również jest poparte dużym doświadczeniem, zdobytym   w czasie wieloletniej pracy w służbach państwowych.

Zdajemy sobie sprawę z wagi powierzanych nam informacji i kierujemy się etyką zawodową. Wykonywane przez nas czynności i uzyskane materiały utrzymujemy w ścisłej tajemnicy z zachowaniem lojalności wobec swoich zleceniodawców.

Obszar działania oraz koszty

Działamy głównie na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego, co nie wyklucza podejmowanie spraw poza tym rejonem.

W celu zapewnienia pełnej dyskrecji, możemy spotkać się w miejscu wskazanym przez Państwa

Koszty ustalamy indywidualnie podczas spotkania, w zależności od rodzaju usługi, poziomu skomplikowania sprawy oraz ilości osób niezbędnych do jej realizacji.

 

Biuro Analityczno-Detektywistyczne

Prywatny detektyw województwo mazowieckie: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Łomianki, Płońsk, Ciechanów, Ostrołęka, Przasnysz, Wyszków, Mińsk Mazowiecki

 

Zadzwoń

+48 513 450 746

Napisz

Zapewnieniamy pełną dyskrecję

Napisz do Nas